סניף רעננה טלפון: 09-7722553, סניף רמת גן טלפון: 03-7521731
סניף רעננה טלפון: 09-7722553, סניף רמת גן טלפון: 03-7521731

ריכזנו לכם את המשימות שיש לחלק מהנישומים לבצע לקראת סוף חודש ינואר. כמידי שנה יש לבדוק את הנושאים הבאים ולדווח ו/או לשלם לפי הצורך 

-

תזכורות מס חודש ינואר

לקראת סוף חודש ינואר כמידי שנה יש לבדוק את הנושאים הבאים ולדווח ו/או לשלם לפי הצורך דיווח חצי שנתי ותשלום מקדמות בגין רווחים בשוק ההון משקיעים שצברו רווחים ממכירת ניירות ערך נסחרים וקרנות נאמנות בחצי שנה אחרונה ואשר הבנקים/ברוקרים שביצעו את המכירות לא ניכו מס במקור מאותם רווחים (במידה והיו רווחים חייבים במס) אזי יש להגיש דוח חצי שנתי ולשלם את המס בהתאם תשלום מס ללא ריבית בגין שנה קודמת במידה ועל פי הערכת הרווח והפסד שלכם נותרתם חייבים במס (לאחר קיזוז המקדמות ששולמו) ניתן לשלם את המס עד תום חודש ינואר ללא ריבית והצמדה. אם ההפרש ישולם עד סוף חודש פברואר אזי יהיה פטור רק על מחצית הריבית וההצמדה,  עד סוף חודש מרץ יהיה פטור על רבע מהריבית וההצמדה ומחודש אפריל תשלום החוב ישא ריבית והצמדה מתחילת השנה. תשלום מס 10% בגין השכרת דירה למגורים כידוע לכם אחד המסלולים המאוד מקובלים למי שיש לו הכנסה ממגורים העוברת את תקרת הפטור הינו תשלום מס של 10% על ההכנסות מדמי שכירות ללא קיזוז הוצאות. על פי החוק מי שבחר במסלול זה צריך לשלם את המס עד תום חודש ינואר דיווח על המחזור של עוסק פטור עוסקים פטורים חייבים לדווח את המחזור של הקבלות שהוציאו בשנה החולפת עד תום חודש ינואר, לקוחות המשרד שהם עוסקים פטורים מוזמנים להודיע לנו את הסכום ואנחנו נדווח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.