סניף רעננה טלפון: 09-7722553, סניף רמת גן טלפון: 03-7521731
סניף רעננה טלפון: 09-7722553, סניף רמת גן טלפון: 03-7521731

עירן
 עירן בלומברג, מנהל פעילות FeeX ישראל

-

הדרך הקלה לחסכון כסף רב בקרן פנסיה, קרנות השתלמות וקופות גמל

שלום לכולם,

לאחרונה נתקלנו בשירות שיכול לעזור לכם להציל עשרות עד מאות אלפי שקלים.

FeeX הוא שירות חינמי המאפשר לכם להעלות לאתר את דוח קרן הפנסיה, קרן השתלמות ו/או קופת הגמל שלכם ולבדוק כמה דמי ניהול אתם משלמים ביחס למישהו כמוכם שנמצא בקרן שלכם.

דרך האתר תוכלו לראות מה מצבכם ומה עליכם לעשות כדי להוריד את דמי הניהול המיותרים שאתם משלמים.

השימוש בשירות של FeeX הוא חינם, והמידע שלכם נשאר אנונימי, מאובטח ולא ייחשף לאף גורם חיצוני.

כתובת האתר של FeeX: www.feex.co.il

להלן הסבר של החברה

רובין הוד של העמלות, עוזרת להגדיל את הפנסיה שלנו

שיעור דמי הניהול בחסכון הפנסיוני מגיע לכשליש ממנו. הפחתתו יכולה להביא לחסכון מוערך של עשרות עד מאות אלפי ₪ לאדם בממוצע. FeeX, רובין הוד של העמלות, הוקמה על מנת למנוע מאנשים להפסיד כספים בשיעור של עד 40% מחסכונותיהם בשל עמלות גבוהות על מוצרים פיננסיים, דוגמת קרן פנסיה, קרנות השתלמות, קופות גמל, פעולות בנקאיות ועוד.

FeeX, (www.feex.co.il) אתר חינמי מבוסס חוכמת ההמונים, עוזר לצרכן להפחית את דמי הניהול בגופים הפיננסיים.FeeX אוסף מידע ממשתמשים בנוגע לעמלות שהם משלמים על המוצרים הפיננסיים שלהם – קרנות פנסיה, קרנות השתלמות וקופות גמל – מנתח אותו, מראה לצרכן מה מצבו ביחס לאחרים באמצעות מד הפראייר (SuckerMeter™), ומספק מידע מעשי כיצד לשפר את מצבו. אתר FeeX משרת את לקוחותיו באובייקטיביות, אינו גובה תשלום ממשתמשים פרטיים, ואינו קשור בקשר עסקי עם מוסדות פיננסיים. ל FeeX אין קשרים עסקיים עם אף גוף מוסדי פיננסי (כגון בנקים, חברות ביטוח, בתי השקעות, וכד').

אז מה צריך לעשות?

הירשם לאתר והעלה את הדוח הפיננסי שלך. התהליך הוא פשוט ומהיר ואין צורך בשום ידע מוקדם. אפשר למחוק פרטים אישיים. האתר שומר על פרטיות המשתמשים, ואינו שומר פרטים אישיים, גם אם יופיעו על הדוח.

FeeX משתמשת בחוכמת ההמונים על מנת להשוות את חשבונך לחשבונם של אנשים אחרים בעלי נתונים דומים לשלך (למשל סכום החיסכון הנצבר(. לאחר ניתוח הדוח תקבל המחשה, באמצעות "מד הפראייר" של כמה כסף מיותר אתה משלם עבור עמלות ומה עליך לעשות כדי להחזירו לחשבונך.
מאחר שבסיס הנתונים של FeeX מתעדכן כל הזמן, האתר יכול להודיע לך על כל שיפור אפשרי נוסף במצבך.

אם גילית שאתה "פראייר", תוכל לשלוח אוטומטית ישירות מהאתר בקשה לקרן להפחית את דמי הניהול. האתר אף מספק תסריט מו"מ ועצות רלבנטיות המבוססות על עדויות משתמשים, על מנת שתדע כיצד לנהל את פנייתך מול הקרן.

אתר FeeX, רובין הוד של העמלות, נוסד ב- 2012 במסגרת תוכנית זל ליזמות במרכז הבינתחומי בהרצליה ולו משרדים בהרצליה ובניו יורק. מייסדי FeeX הם: אורי לוין, יו"ר. יזם Waze,אייל הלחמי, סמנכ"ל פיתוח טכנולוגיות (CTO). בעל קרוב ל- 30 שנות ניסיון בעולם ההייטק, דוד וייס, סמנכ"ל מוצר, בוגר תואר ראשון במדעי המחשב ותוכנית זל ליזמות מהמרכז הבינתחומי הרצליה ויואב צוראל, מנכ"ל. בוגר תואר ראשון במדעי המחשב ותוכנית זל ליזמות מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.