וורסל את וורסל רואי חשבון מומחים למיסוי בעולם ה e-commerce

וורסל את וורסל רואי חשבון

וורסל את וורסל
רואי חשבון

רואי חשבון ברמת גן וברעננה

רוצים לקבל ייעוץ ראשוני ללא התחייבות?
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אמזון , אייביי , אטסי, שופיפיי

מכירות ברשת הפכו למקור הכנסה עיקרי או נוסף, עבור אין ספור ישראלים. ניהול נכון של כל היבטי המיסוי צריך לעניין אתכם ומסיבות טובות. בין אם את או אתה יזמים באמזון, אם אתה אומן שמוכר תכשיטים או יצירות אחרות באטסי, או שאת קמעונאית באיביי או שאתם מנהלים חנות משלכם בשופיפיי, נעים להכיר. אנחנו וורסל את וורסל רואי חשבון, ויש לנו את המומחיות והניסיון בכל היבטי המיסוי בעולם ה-e-commerce.

תחום המכירות באינטרנט מחייב התמחות מיוחדת. מרבית רואי החשבון סבורים בטעות שזה פשוט עוד משלוח יד, מקצוע כמו כל מקצוע וותיק שהם מכירים. רוב הסוחרים חושבים שכל רואה חשבון יכול לטפל בהם, לייצג אותם במידת הצורך. אבל הגישה הזאת עשויה להיות בעייתית. ב- e-commerce יש הרבה דקויות והיבטים ייחודיים. תחום המכירות שמחוץ לרשת מתנהל אחרת הן מבחינה לוגיסטית והן מבחינת המיסוי! הטיפ שלנו – הסתמכות על עצות שגויות, או טיפול בצורה שאיננה אופטימלית בחבויות המס, עלולים לעלות לכם כסף רב.

בוורסל את וורסל רואי חשבון, אנחנו מומחים במיסוי הנוגע לכל סוגי העסקים שמוכרים או מספקים שירותים מקוונים, בכל הפלטפורמות. אנו מציעים ייעוץ והכוונה המבוססים על ניסיון רב והתמקצעות בנישה שרק מעט רואי חשבון באמת מבינים עד הסוף. בניגוד לרוב רואי החשבון שיש להם ניסיון מוגבל, אם בכלל, עם לקוחות שהאינטרנט הוא מוקד המכירות שלהם, משרדנו מתגאה בטיפול, ייעוץ וייצוג של מאות סוחרים מקוונים מרוצים. המומחיות שלנו זוכה להוקרה לא רק מצד הלקוחות המרוצים אלא גם מצד אנשי רשות המיסים ופקידי השומה.

מצב שבו רשויות המס יבקשו לבדוק מקרוב ובדקדקנות את ההכנסות שלכם, בהחלט עשוי לקרות. ברשות המיסים מבצעים ביקורות תקופתיות ויזומות. אם אתם מחפשים להרוויח כסף באינטרנט ללא תהיות או הסתבכות עם מיסים, אנחנו לרשותכם.

לקביעת פגישת זום, ללא התחייבות וללא עלות, היכנסו ללינק www.worcel.co.il/lior

 

תחומי פעילות נוספים של וורסל את וורסל רואי חשבון

Scroll to Top

לייעוץ מיידי השאירו פרטים