אודות

וורסל מריו | וורסל ליאור | וורסל אריק

התמחות מיוחדת שלנו בסוחרים באינטרנט, משרדנו מהגדולים בארץ המטפל בתחום המסחר בעולם האי קומרס.

וורסל את וורסל רואי חשבון, שותפות בישראל של רואי החשבון וורסל מריו, וורסל ליאור, וורסל אריק יחד עם צוות שלם של מומחים מחכים לתת לכם שירות מקצועי.

השקט
הנפשי
שלך
בעסק!

משרד וורסל את וורסל רואי חשבון נוסד על ידי רואה החשבון וורסל מריו, שהיה בעל משרד ראיית חשבון בארגנטינה. בשנת 1968, עם עלייתו ארצה, החל מריו לפעול להוצאת רישיון ישראלי (בנוסף לרישיון הארגנטינאי אותו הוא מחזיק משנת 1960). בשנת 1977 הוענק לרואה החשבון וורסל מריו רישיון ישראלי, והוא פתח את המשרד הראשון שלו, באופן רשמי, בתל אביב. בשנת 1994 הצטרף למשרד רואה החשבון וורסל ליאור. המשרד גדל והתפתח, עבדו בו כבר 10 עובדים והוא עבר לרמת גן. בשנת 1997 הצטרף למשרד רואה החשבון וורסל אריק. המשרד המשיך לגדול ולהתרחב, ולאחר שנה פתחנו משרד נוסף ברעננה, סניף הפועל בהצלחה רבה עד עצם היום הזה. במהלך הזמן נפתחה שלוחה נוספת קטנה בהרצליה וברמת פולג,וזאת רק ההתחלה. המשרד מטפל בכל סוגי הלקוחות, וכל לקוח מקבל אצלנו הרגשה ביתית. למשרד מגוון רב של לקוחות, מלקוחות גדולים מאוד (חברות בינלאומיות) ועד עצמאיים קטנים / פרילנסרים. כל המשרדים והשלוחות מחוברים יחד באמצעות מערכת מחשוב מיוחדת עם אבטחה מקסימלית, מה שמאפשר לכל לקוח להיפגש עמנו בכל משרד שירצה, כשהחומר הרלבנטי עבורו נמצא תמיד על צג המחשב מולנו בעת הפגישה. התמחות מיוחדת שלנו בסוחרים באינטרנט , משרדנו מהגדולים בארץ המטפל בתחום המסחר בעולם האי קומרס.

ה"אני מאמין" שלנו הוא לתת יחס אישי לכל לקוח, ולהתייחס לכל דו"ח של הלקוח כאילו היה זה דו"ח אישי שלנו. ובמה דברים אמורים? כל דו"ח שנתי שיוצא ממשרדנו נבדק על ידי רואה חשבון, ומבוצעים בו תכנוני מס מיוחדים שלנו לצורך הקטנת חבות המס, הן במס הכנסה והן בביטוח לאומי. מטרתנו לאפשר לכם לשלם מסים קטנים ככל האפשר, הכל במסגרת החוק, כמובן. במס הכנסה מכירים היטב את נציגי משרדינו, ויודעים ומוקירים את הרמה המקצועית הגבוהה בה אנו מגישים את הדו"חות, מה שמשתקף היטב בדיוני המס המגיעים מעת לעת.

במשרדנו צוות נוסף ומגוון של רואי חשבון ויועצי מס שיתנו מענה לכל שאלה, כל לקוח קטן או גדול מוזמן לקבל שירות. אנו מטפלים בלקוחות בכל רחבי המדינה וגם בלקוחות ממדינות שונות בעולם כולל חברות בינלאומיות. התקשרו אלינו וקבעו פגישה בחינם, 09-7722553 או 03-7521731 (לבקש את ליאור או אריק) הגעתם למשרד שחיפשתם, מקצועיות והצלחה זה השם שלנו, חייגו עכשיו.

אם אתם מחפשים משרד רואה חשבון ברמת גן חייגו ל 03-7521731
אם אתם מחפשים משרד רואה חשבון ברעננה חייגו ל 09-7722553
אם אתם מחפשים משרד רואה חשבון ברמת פולג / עיר ימים חייגו ל 052-2501345
אם אתם מחפשים משרד רואה חשבון בקריות חייגו ל 052-4519190

הנהלת חשבונות בכל רחבי הארץ ובמיוחד הנהלת חשבונות ברמת גן , הנהלת חשבונות ברעננה.

Scroll to Top

לייעוץ מיידי השאירו פרטים